Bóle brzucha, przewlekłe biegunki, osłabione szkliwo, bóle stawów

bóle brzucha, przewlekłe biegunki, osłabione szkliwo,bóle stawów, doszło do osłabienia organizmu...Wszelkie leki nie pomagają, laremid pomaga w bardzo dużych ilościach. gastroskopia wykazała przepuchline przełyku rozworowego, kolonoskopia hemoroidy, tomografia nic nie wykazała, badania krwi dobre.Mój mąż bo o nim mowa przeszedł na dietę bezglutenową gdyż brzuch bolał nawe po zjedzeniu chleba z masłem.w jego rodzinie był rak żołądka i jakiś nowotwór czy to może byc genetyczne?

Jeżeli testy na nietolerancję pokarmową wykazały nadwrażliwość na gluten, znaleźli Państwo przyczynę opisanych dolegliwości. Wystarczy cierpliwość i dotrzymanie diety.