Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym a maści przeciwzapalne

Witam , od około 3 tygodni boli mnie kręgosłup - odcinek lędźwiowy. Smarowałem różnymi maściami przeciwzapalnymi i rozgrzewającymi z nadzieją że przejdzie lecz nie przeszło . Dziś rano bolało mnie bardziej niż wcześniej . Ból strasznie się nasila gdy w pozycji siedzącej podnoszę wyprostowaną nogę do góry lub pochylam głowę do dołu . Gdy np skręcam tułowie nie czuję bólu . Co może być tego przyczyną i co mogę z tym zrobić (oczywiście oprócz pójścia do lekarza , wybieram się w tym tygodniu) ??

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, wirtualnie nikt nie jest w stanie stwierdzić co może Panu dolegać, ale znam świetne rozwiązanie. Jestem w 9tym miesiącu ciąży i na bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym świetnie sprawdzają się tejpy = takie taśmy do obklejania. Proszę znaleźć dobrego fizjoterapeutę i spróbować. Wszystkich, których znam z podobnym problemem - tejpy pomagają. Pozdrawiam, Kamila Ziemann - dietetyk z Centrum Dietetycznego EFEKT