Bóle lewej stopy przy chodzeniu i nacisku

Witam mój mąż ma dziwne dolegliwości. Był u lekarzy ale bez większych rezultatów nie licząc tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Mój mąż ma 33 lata pracuje na dachach. Ma dziwne bóle lewej stopy przy chodzeniu i nacisku. Dostał tabletki naproxen które nie pomagają. Od tego czasu ma problemy ze wzrokiem, ból stawów i mięśni. Najbardziej ból jest odczuwalny w trzech punktach w których stopa się opiera. Ból trwa od 3 miesięcy. badania na cukrzycę wynik negatywny. Brak odporności.

Konieczna pełna konsultacja
Praca na dachu to duży wysiłek fizyczny, niewygodna przymusowa pozycja przy pracy, wymuszona, konieczność podpierania się stopą !
Czy mąż ma też bóle kręgosłupa, Czy miał urazy ??
Do pełnej konsultacji
Pozdrawiam