Bóle łydek i drętwienie po szybkim marszu

Witam! Mam problem z prawą nogą. Po 50 m szybszego marszu muszę odpocząć, bo łydka boli i jakby drętwiała. W pozycji poziomej pojawia się mrowienie w łydce w kierunku stopy, następnie brak ich czucia i od czasu do czasu jakby ukłucie szpilką. Po opuszczeniu nogi na ziemię po chwili wszystko wraca.do normy. Najbliższe terminy u lekarza dopiero w przyszłym roku, a ja nie mogę spać. Co robić do tego czasu? Jerzy

Witam serdecznie
Proponuję układanie nóg na wysokości serca podłożeniu poduszki koca pod nogi jak kładzie się Pan spać , możliwe że ból spowodowany jest zaburzeniami krążenie lub zmianami w docinku lędźwiowym, niezwłocznie proszę się z konsultować ze specjalistą.