Bóle mięśni podbrzusza

Witam, od maja mam bóle podbrzusza. Wygląda mi to na bóle mięśniowe (jestem nauczycielem wf). Zaczęło się od gry w piłkę nożną. Po wysiłku typu PN problem się nasila. Byłem już u kilku lekarzy. Wykluczona została przepuklina. Dwa razy robiłem też USG. Ostatnie zdaje się u najlepszego lekarza od USG w Warszawie. Wynik badania: brak zmian świeżych i starych. Po prostu nic. Jeszcze przede mną zdjęcie miednicy i stawów biodrowych. mam 40 lat, pozdrawiam wojtek

Witam. Trzeba kontynuować diagnostykę. Przepuklina to najmniejszy problem, a usg ma swoją rozdzielczość, poniżej której zmiany nie będą widoczne. Może coś w odbytnicy lub jelicie grubym? Test na krew utajoną w kale? Jeśli bóle mięśniowe to samoistnie ustąpią po ograniczeniu wysiłku, jednak zawsze jest to sygnał ostrzegawczy.