Bóle nóg w okolicy stawu skokowego

Witam! Mam 21 lat, od maja męcze się z bólem nog, w okolicy stawu skokowo- piętowego. Ból nasila sie podczas chodzenia, ale boli rowniez podczas siedzenia, lezenia i w nocy . Badania krwi sa ok, zdjęcie rtg też ok, tsh cholestrerol w normie. Byłam u ortopedy, reumatologa i angiologa. Ortopeda podejrzewal reumatoidalne zapalenie stawow, , angiolog powiedzial ze naczynia sa zwezone, al krew plynie. Prosze o pomoc!Chcialam napomniec, ze uzywam za duzo soli :/, kiedys leczylam sie u kardiologa( ni

Piotr Pilarski

Być może przyczyną jest przewlekła niewydolność żylna. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.