Bóle nogi po porodzie

witam.2 miesiace temu urodziłam dziecko SN.Od 1,5 miesiaca odczówam przewlekły ból lewej nogi,zaczeło sie od pachwiny,kończy zazwyczaj w okolicy kolan.Zapisano mi propranolol na skoki cisnienia i pulsu.Pojawił sie tez miejscowy obrzek pod kolanami, w okolicy piszczeli.Dodatkowo odczówam mikro skurcze w łydkach,uczucie jakby przelewania sie krwi w żyłach.2 razy robione USG Doppler i 1 raz D Dimery wykluczyły zakrzepicę.O czym mogą świadczyć takie objawy?czy moge juz byc pewna ze nie ma zakrzepicy

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli były wykonane d-dimery i usg to raczej mozna wykluczyc, konieczne jest bdanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzieć. a czy były wykonywane jakies inne badania z krwi? proponuję udać się do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badan bedzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.