Bóle pleców, łopatek i okolicy żołądka oraz zgaga i częste odbijanie

Dzień dobry Mam 30 lat cisnienie 110/70 puls mam w spoczynku 76.O tygodnia odczuwam bóle w plecach,w łopatkach i czasami w okolicy żołądka,mam czasem zgagę i często mi się odbija.Do tego bolą mnie piersi.Co mi może dolegac.Błagam o odpowiedz

Tego nikt nie wie bez badania. Prawdopodobnie konieczne jest zastosowanie leku IPP na zgagę. Proszę pilnować, aby ilość wypijanych na dobę płynów przekraczała 2 litry. Mocna kawa, mocna herbata i alkohol nie liczą się, bo działają moczopędnie.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.