Bóle szczęki, gardła, głowy, pod żebrami oraz drżenie i drętwienie ciała

Witam, Od 01.b.r.mam nast.objawy:bole szczeki,szyji,rozpieranie od srodka uszu,gardla, lzawienie,plecow, glowy,oczu,pod zebrami, drzenie ciala,trachykardie,bole biodra,dretwienie koncowek palcow u rak po nocy,problemy z trawieniem , bole lydek,kolan,poty nocne.dolegliwosci maja charakter cmiacy nie jest to typowy bol ale dyskomfort.Objawy te wystepuja co jakis czas i nie razem. Zrobilam mnostwo badan, nic nie wyszlo,bolerioze(wb)hiv, usg brzucha i tarczycy, krew,tk rtg klatki. Prosze o pomoc .
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że skonsultowała się już Pani z wieloma lekarzami oraz wykonała Pani liczne badania, których wyniki są prawidłowe. W takim przypadku może warto byłoby się zastanowić nad psychogenną etiologią objawów i skonsultować się z lekarzem psychiatrą.