Bóle w jednej z piersi przy badaniu

przy badniu piersi w jednej boli w kilku miejscach przy dotyku. czy jest to cos powaznego. dziekuje. mam 43lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani proszę się udać do lekarza rodzinnego lub ginekologa, występujące u Pani objawy wskazują na etiologię zapalną- być może jest to zapalenie lub ropień, konieczna jest diagnostyka i wdrożenie leczenia. Pozdrawiam.