Bolesność nóg a obecność pajączków

Witam. Od paru lat, co jakis czas bola mnie nogi. Z tym ze do tej pory glownie bolaly mnie stopy. Bole nasilily sie pare miesiecy temu. A od paru dni nogi bola mnie bardzo silno,i to glownie kolana,choc bol rozchodzi sie na cala noge. Mam dosyc spore plaskostopie, i nie wiem czy ten bol spowodowany jest napewno tym? Zauwazylam na nogach pare "pajaczkow". Czy przez zylaki moga bardziej bolec mnie nogi? Jak moge sobie pomoc? Czy mam udac sie do lekarza?

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do flebologa lub chirurga naczyniowego, który wykona badania USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych. Podane przez Panią objawy mogą świadczyć o rozwijającej się przewlekłej niewydolności żylnej. Po wykluczeniu wymienionego schorzenia proponuję konsultację ortopedyczną.