Bolesność okolicy żeber i jajnika

Mam od dluzszego czasu bole w okolicach pod prawym zebrem. Zaczelo sie to ok. 3 lat temu. Na poczatku bole nie byly takie sline i zdarzay sie co pare miesiecy. Teraz zdarza to sie nawet dzien po dniu przez caly tydzien np. pozniej nic nie boli przez jakis czas i tak wkolko. Najczesciej boli w nocy albo wieczorem, czasem towarzysom bola mdlosci i wymioty i bol jak by ciagnie troche do dolu czasem do plecow i sa bardzo silne. Od paru dni tez jak by do jajnika po prawej stronie wszystko.

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badania dodatkowe, aby uściślić diagnozę. Tego typu objawy mogą być powodowane schorzeniami pęcherzyka żółciowego, wątroby, trzustki. Nie można również wykluczyć pochodzenia odkręgosłupowego. W związku z tym niezbędna jest ocena prze lekarza.