Bolesność pleców a wynik badania MRI

Witam Od ponad roku mam bóle pleców w odcinku L-S. Wyniki badania MRI -prawidłowe, w normie, bez uwypukleń. Drobna cysta lub szerszy kielich w nerce do weryfikacji w USG. Ból nasila się szybko przy dźwiganiu i schylaniu się. Dodatkowo doszedł ból kolan i poniżej kolan. Ogólne badania kwi moczu ok. Sprawy ginekologiczne ok. Czym może spowodowany być ból tak mocny do jakiego specjalisty mam się udać? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich danych lekarz udzieli informacji o dalszym postępowaniu.