Bolesność w obrębie szczęki a możliwe przyczyny

witam od jakiegoś czasu męczy mnie dziwne uczucie obustronnego "ucisku" na dolną szczękę tak jakby spod ucha do przodu szczęki, dentysta nic nie widzi, laryngolog zalecil picie wapna i smarowane maściami rozgrzewającymi. zastosowałam się do zalecen laryng. i przeszło na kilka dni a teraz znowu to samo, mocniej "boli" mnie np. jak jestem na dworze i zimno, wtedy jakby mnie kłuło. Nie zaciskam szczęki, nie zgrzytam zębami już nie mam pojęcia co to może być i gdzie szukać pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chirurga szczekowo twarzowego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.