Brak okresu a przyjmowanie dwóch opakowań tabletek

Witam jestem po operacji endriometrozy i w związku z tym lekarz zalecił mi stosowanie tabletek. zrobiłam być może nie mądrą rzecz, a mianowicie brałam po dwa opakowania ciągiem..wszystko było ok ..po odstawieniu tabletek zawsze występowało krwawienie, ale teraz po raz drugi zrobiłam sobie 2 opakowaniowy przerywnik w krwawieniu...i niestety tym razem okres nie wystąpił :( mam tylko plamienia delikatne..i nie wiem czy to normalne..czy są to zaburzenia hormonalne..czy ciąża..?? proszę o poradę :)

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystkiego wymienione możliwości mogły wystąpić .Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Może jeszcze Pani wykonać badanie beta hcg z krwi.