Brak okresu a stosunek przerywany i ryzyko ciąży

Witam kochaliśmy się ponad 6 tygodni ,temu stosunek przerywany , po jakiś dwóch tygodniach miałam lekkie ciemno brązowe plamienie (raz) dodam ,że nie mam zawrotów głowy , nie jem dużo ani mało , nie mam zachcianek na wymyślone potrawy, nie oddaje często moczu jedynie co mnie martwi to ,że czasami czuje się pełna a mój brzuch jest spięty dodam ,że ciągle myślę o ciąży bo bardzo się ja stresuje .Czy mogę być w ciąży? mam nieregularne miesiączki czasami nawet do 3 miesięcy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany może predysponować do ciąży. Warto wykonać test ciążowy.