Brak okresu, bóle podbrzusza i twarde piersi a prawdopodobieństwo ciąży

witam bralam tab anty przez 10 miesiecy w paz dokladnie 16 wzielam ostatni okres dostalam odrazu i tak co 24-25dni ale w listopadzie dostalam okres 20 i trwal tylko 3 dni a zawsze mam 6-7 teraz w grudniu 14 nie dostalam wogole fakt jest taki ze seks byl bez zab w dni plodne test ciazowy robilam po planowanej miesace i wyszedl niewyrazny niby sa dwie kreski ale slobo widoczne oprocz lekkiego bolo podrzusza i twardych piersi nie mam innych objawow czy moze byc to ciaza czy zaburzenia hormnalne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
W opisanym prrzypadku nie można wykluczyć ciąży. Warto udać się do Poradni Ginekologicznej i w razie wątpliwości wykonać badanie beta-hcg z krwi obwodowej.