Brak okresu i zaburzenia hormonalne

Nie ma ciąży :D Jednakże to już 34 dzień cyklu, a okresu nie ma. Od lat zapewne mam problemy z hormonami tzn. testosteronem. Wczesniej natomiast się tak nie przejmowałam. Miesiączki mimo tego były regularne. A teraz? Co może bbyć przyczyną? Niedługo ide się zapisac do ginekologa. Nie wiem jakiej diagnozy wstępnejsię spodziewać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innych przyczyn takich jak stres, niewłaściwa dieta czy przemęczenie. Wizyta u specjalisty ginekologa wydaje się być rozsądnym postępowaniem.