Brak poprawy po dwóch miesiącach od ablacji endometrium z powodu krwotocznych miesiączek

Witam. Jestem 2 miesiace po zabiegu ablacji endometrium ,z powodu krwotocznych miesiaczek i braku skutecznosci lekow i wykluczeniu terapii hormonalnej gdyz jej nie toleruje> Jestem zalamana bo juz 2 miesiaczka po zabiegu a poprawy zadnej,Badalam hormony tarczycy sa ok moze powinnam zbadac hormony jajnikow mialam biopsje i inne badania jest w normie Co powinnam zrobic ?czekac czy juz isc do lekarza ? Z gory dziekuje Monika

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli już kolejna, 2 miesiączka po zabiegu jest tak obfita, zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.