Brak wypróżniania od sześciu dni u 6,5-miesięcznej córki a konieczność podania czopka

Witam Moja corka (6,5miesiaca) po wprowadzeniu pokarmow(marchew, ziemniaki,dynia,pietruszka) od 6 dni nie robi kupy. Czy nalezy podac jej czopka? Dodam ze dziecko nie ma twardego brzuszka, nic go nie boli itd.

Milena Lubowicz

Gdy dziecko przez 7 dni nie oddaje stolca proszę udać się do pediatry, żeby je zbadał. Proszę też uważać na wprowadzane pokarmy, można zrezygnować z kaszek ryżowych na rzecz kukurydzianych, a do zupki jarzynowej dodać np. suszoną śliwkę.
Pozdrawiam