Brązowe upławy pojawiające się przed miesiączką

Witam. Proszę o poradę w sprawie miesiączki. Mam 33 lata,jestem panną, mam okres jak w zegarku co 28 dni. Już od 7 dnia pojawia się owulacja. mój problem polega na tym że dzień przed okresem pojawia mi się jasno brązowy upław a na drugi zaczyna się normalnie okres,martwi mnie w moim okresie zależy czy to 1 dzień czy 2 cyklu są skrzepy nie za duże to mnie martwi. Jaka może być tego przyczyna. ?Czy to są winne hormony. Zaznaczam że jestem po operacji tarczycy i torbieli na jajniku.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis nie wskazuje na żadne patologiczne objawy. Jesli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu swojego zdrowia, sugeruję konsultację ginekologiczną.