Brodawki w górnej ściance pochwy

Drodzy Państwo,w górnej ściance pochwy wyczuwam palcem jakby narośl,lub takie brodawki é lub 3.Mam wrażenie, ze po tej stronie zawsze wkładam tampon,z drugiej strony tego nie ma. Ginekolog sprawdzał to dwa razy wziernikiem, jednak martwi mnie to.Cytologia zawsze wychodzi dobra,również ta ostatnia, nie mam wirusa HPV bo w obawie poddałam się testom. Jakie powinnam mieć badanie, aby dokładnie zobaczyć co to jest?

Sadze ze badanie ginekologiczne wystarczy. Zrobione przez P badania powinny uspokoić. Być może to tylko uwypuklenia prawidłowej błony sluzowej pochwy. Pozdrawiam.