Cesarskie cięcie a bolesność brzucha i krew w stolcu

Mam 30 lat.2 miesiące temu miałam zabieg CC, w połogu bardzo bolaly mnie wnętrzności brzucha, występowały biegunki,nawet w środku nocy. Potem przez kilka dni występowały zaparcia z krwawieniem, obecnie kal jest odpowiedniej konsystencji natomiast jest pokryty śluzem z krwia- nie jest ona koloru żywo czerwonego. Krew Utajona- obecna. W okolicy odbytu pojawia się i znika mały guzek.Zarówno przed ciąża jaki i obecnie miewam kłucia na środku brzucha jakby pod lewym zebrem.CR 14,5.czy to po zabiegu?

Aleksander Ropielewski

Trudno bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych stwierdzić mi jaka jest przycyzna Pani dolegliwości, jednak nie jest to typowy przebieg okresu połogowego i wymaga ustalenia przycyzny Pani dolegliwości. W związku z tym sugeruję kontakt z ginekologiem.