Częsty ból brzucha, wzdęcia, zaparcia i biegunki po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego

Witam. Od pewnego czasu dokucza mi częsty ból brzucha, wzdęcia, zaparcia, czasem biegunki,nudności przed posiłkiem. Ponad 4 miesiące temu przeszłam zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego i po zabiegu występowały u mnie problemy ze wzdęciami, ale po pewnym czasie stały się rzadsze. Obecnie są bardzo częste i do tego doszły wyżej wymienione objawy. Moje pytanie brzmi, czy powinnam się czegoś obawiać, czy zgłosić się do lekarza. Miesiąc po zabiegu miałam usg, które nie wykazało nieprawidłowości.

Wyrostek jest narządem limfatyczny. Trzeba pomóc immunologii jelit.
Sugeruje dobry probiotyk
wit D3
eliminacje cukru

Jeśli za mało to okej z czarnuszki