Chcę być grubsza!

Witam! Mam na imię Ania, mam 20 lat, ważę 48 kg, a wzrostu mam 180 cm. Zdaję sobie sprawę ze swojej niedowagi:( już nie wiem co robić... Zależy mi bardzo, żeby przybrać na wadze, ale nie potrafię tego dokonać pomimo starań. Błagam! Pomocy! Lekarka 4 lata temu przepisała mi odżywkę na przybranie masy ciała nazywała się P*** i nic mi to nie pomogło! Mam bardzo chude nogi i praktycznie nie posiadam piersi, co wpędza mnie w depresję:( Chcę być grubsza!!!

Witam!

Nie napisała Pani nic na temat swojego odżywiania, więc ciężko mi dać jakieś wskazówki. Myślę, że przy tak znacznym niedoborze masy powinna Pani być pod opieką lekarza i dietetyka. Na jakim tle powstała tak znaczna niedowaga? Czy była Pani diagnozowana przez lekarza? Czy coś wynikało z badań? Czy była Pani konsultowana w kierunku zespołów złego wchłaniania, czy też nadczynności tarczycy? Czy niewielka masa ciała towarzyszyła Pani od zawsze, czy też od pewnego momentu? Proszę o więcej informacji.

Pozdrawiam