Chciałabym tylko wiedzieć jak szybko schudnąć?

Mam 19 lat 170cm wzrostu i ważę 61kg. Jestem kobietą, jem raczej dużo, jem słodycze, kebaby itp. Mam niedoczynność tarczycy, jeżdżę do lekarza i biorę leki. Jak mogę zrzucić tłuszczyk z brzucha, a szczególnie z całych nóg w szczególności z ud. Proszę pomocy, muszę schudnąć do 18 maja, ponieważ wyjeżdżam :)

Witam,

Twoje BMI jest prawidłowe.
Nie polecam odchudzania.
Możesz natomiast więcej czasu poświęcić na aktywność fizyczną.
Polecam serwis www.abccwiczenia.pl
Pomocne mogą być także masaże.
Słodycze i kebaby nie należą do najzdrowszej żywności.

Pozdrawiam

P.S
Proszę, nie bądź taka krytyczna w stosunku do swojego ciała.