Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam pytanie jezeli bralam anty kilka miesiecy moze z 6 miesiecy to po jakim czasie normuje sie okres moj okres po odtawieniu tabletek to 26.06, 23.07 . 19.08. wyszedl co 28 dni dodam ze jestem w ciazy lekarz robil usg czy moge zaufac lekarzowi co do zaplodnienia

Lek. Marta Gryszkiewicz

Uregulowanie cykli po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jest bardzo indywidualne i zależy od wielu czynników, w tym w dużej mierze od tego, czy cykle przed zastosowaniem antykoncepcji były regularne czy też nie.
Jeśli chodzi o kwestie potwierdzenia ciąży w badaniu USG przez ginekologa - tak, może Pani w 100% zaufać lekarzowi.