Co jest powodem krwawienia u osoby u której lekarz stwierdził menopauzę?

11:06 Witam mam 29 lat lekarze stwierdzili u mnie wczesna menopauze i przepisami mi tabletki hormonalne novofem po wzięciu ostatniej tabletki pojawiło się krwawienie i trwało 7 dni przy dalszym braniu tabletek krwawienie pojawiło się po dwóch tygodniach wczoraj skończyłam krwawić trwało to 4 dni i wzięłam dzis ostatnią tabletkę ku mojemu zdziwieniu znowu dostałam okresu Raczej tak nie powinno się dziać proszę o jakąś poradę. Napewno będę się musiała udać do swojego lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Tak aby określić czy tak
Może być . Przy antykoncepcji może być krawienie między miesiączkowe. Proszę koniecznie zgłosic się do lekarza rodzinnego