Co jest powodem upławów u osoby która stosowała leki na infekcję grzybiczą?

Dzień dobry.Od stycznia mecze się z uplawami które pierwotnie były mleczne o gęstej konsystencji.Poszlam do lekarza okazało się ze to infekcja grzybicza.Dostalam Nystatyne po której było tak samo.Pozniej dostałam kolejne leki w tym Macmirror oraz doustne środki przeciwgrzybicze.Na koniec doktor stwierdził iż to Waginoza-dostałam antybiotyk.Badania wszystkie w normie-cytologia I grupa,grzybów brak,chlamydii również brak,ureoplasma i mycoplasma tez wykluczone.Usg dopochwowe tez w normie.A upławy jak były tak są a ostatnio przybrały postać mleczno wodnistych.Lekarz rozkłada ręce -twierdzi ze może mam uczulenie na proszek lub coś innego.Nie współżyje od pół roku.Mam 35 lat.Prosze o pomoc,wskazówki lub sugestie.Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Być może ma pani zaburzoną fizjologiczną florę bakteryjną pochwy. Sugeruję wykonać badanie biocenozy pochwy i w razie potrzeby zastosować dopochwowe probiotyki. Pozdrawiam!