Co jest przyczyną utraty wagi?

Witam. Rok temu urodziłam dziecko, od tego czasu moja waga spada, w tej chwili waze 10 kg mniej niż w czasie zajścia w ciążę, jednak coraz gorzej sie czuje, ciągle jest mi slabo, pojawia się kołatanie serca, przygnębienie. Zrobiłam wyniki i mam niski poziom żelaza oraz niski poziom krwinek białych, od kilku dni mam biegunki rano od razu po przebudzeniu na czczopewno i utrzymuje się do południa. Moja babcia miała nowotwór jelita grubego i bardzo sie martwię że moje objawy to początek choroby.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było oznaczone poziom TSH? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego