Co mogą znaczyć problemy z drętwieniem różnych części ciała?

Witam , od jakiegoś roku mam problemy z drętwieniem różnych części ciała i ciśnieniem, mialam pol roku temu robione badania wszystko wyszło dobrze tarczyca i ekg .... mocz itd niestety jak sie denerwuje czy mam ciężki okres w życiu te objawy nasilają się.... robie kolejne badania ale to samo ekg dobrze ...

Witam! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Zaburzenia nerwicowe mogą dawać objawy somatyczne, praktycznie przypominające każdą chorobę, lecz leczenie jest całkiem inne. Zmienne co do lokalizacji i nasilenia, nasilające się przy napięciu emocjonalnym ewidentnie każą brać pod uwagę przyczyny nerwicowe. Życzę powodzenia W. Łuczkowski.