Co mogę zrobić aby szybko schudnąć?

Witam! Mam na imię Małgosia, mam 28 lat. Ważę 70 kg i mam 160 cm wzrostu. Od kilku miesięcy zaczęłam bardzo tyć ponieważ przyjmuję takie leki jak: tamoxifen i lucrin.

Witam,

Leki, które Pani wymieniła powodują miedzy innymi wzrost aktywności enezymów wątrobowych, co jest przeciwskazaniem do odchudzania się bez kontroli specjalisty. Powinna Pani stosować dietę wątrobową z ograniczoną zawartością tłuszczu, łatwostrawą oraz zawierającą jak najmniej surowych warzyw i owoców.

Proszę postarać się jeść 5 razy dziennie niewielkie porcje jedzenia. Wszystko gotowane, niewielkie ilosci surowych warzyw - proszę zwrócić uwagę na co Pani dobrze reaguje, a na co źle. Pieczywo proszę wybrać jasne - najlepiej bułkę pszenną, dużo pić wody niegazowanej oraz unikać słodyczy i dań smażonych.

Jeśli zależy Pani na czasie to najlepsza będzie codzienna aktywność fizyczna, na przykład ćwiczenia w domu.