Co mogę zrobić z tymi dusznościami w wieku 18-lat?

Witam, jestem dziewczyną w wieku 18 lat i od ponad miesiąca zmagam się z dusznościami, początkowo były dla mnie naprawdę uciążliwe a czasem się do nich przyzwyczaiłam, nie stawiłam się u lekarza dlatego, że w mojej przechodni kazali przełozyc wizyte ze wzgledu na Covid. Jakis miesiac po pierwszych dusznosciach zaczęły się bóle w klatce piersiowej, każdy najmniejszy bol powoduje ze wpadam w histerie i mam tendencje do wyolbrzymiania, mam wrazenie ze bolą mnie i płuca (bol jest dosc specyficzny bo czuje go tylko na lezaco i przy glebokim wdechu. jest to dziwne klucie) i czasami tez kłuje mnie w mostku i mam kołotania serca. Kaszel rowniez utrzymuje sie juz u mnie miesiac jednak nie jest neczacy. raz przy odkrzruszeniu wydzieliny w flegmie znalazly sie takie dziwne krwiste "żyłki". co to moze byc? jak w czasie pandemii moze przebiec wizyta u lekarza z takimi doleglosciami? Czy moze byc to nerwica z ktora sie zmegam?

Witam! Opis dolegliwości przedstawionych przez Panią nasuwa podejrzenie przyczyny nerwicowej, zdecydowanie góruje nastawienie lękowe. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub w sytuacji pandemicznej z Prywatnym Gabinetem Psychiatrycznym, ew. Psychoterapeutycznym. Powinni, przy pomocy psychoterapii z ew. wsparciem lekami p/lękowymi, poradzić sobie z problemem. Powodzenia W. Łuczkowski.