Kaszel i promieniujący ból w klatce piersiowej

od 4 dni mam lekki kaszel a od dzisiaj bol w klatce piersiowej i plecach promieniujacy w jedna strone,co to moze byc?goraczki nie mam,wspomne tez ze zdazaja mi sie zawroty glowy na lezaco co mnie dziwi

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego i wykonanie badania EKG.
Objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w układzie sercowo-naczyniowym (m.in. o chorobie wieńcowej, miażdżycy), co powinno zostać zweryfikowane.