Co może oznaczać opis badania USG tarczycy?

Witam serdecznie i prosze o pomoc w zinterpretowaniu wyniku biopsji tarczycy. Brzmi następująco: Zmiana śr. 14mm lewego płata tarczycy - BAC pod kontrola USG. Materiał diagnostyczny. Tyreocyty tworzące drobne płaty, grupy i struktury drobnopecherzykowe, krew. Zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona. (Kategoria III wg klasyfikacji Bethesda). Wskazane powtórzenie bac po ok 3-6 miesiącach. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam .

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik nie do końca diagnostyczny,opisano zmianę nieokreślona, wskazane ponowne badanie bac za 3-6 miesięcy.