Co może znaczyć dyskomfort barku?

Przeskakiwanie barku, dyskomfort, lekki ból. Mam pytanie otóż rok temu na siłowni coś stało mi się z barkiem ale nie wiem przy którym ćwiczeniu bo nawet nie poczułem. Bark od tego czasu nie jest stabilny czuję dyskomfort, czasem wypada ze swojego miejsca, po przyciśnięciu przeskakuje i boli. Miałem robiony rezonans i usg na rezonansie nie wyszło nic z tego co mi powiedział ortopeda a na USG lekarz powiedział że są lekko ponadrywane ścięgna, lecz doktor który wcześniej sprawdzał rezonans tutaj też powiedział że nie ma nic do obaw, w barku cały czas odczuwam dyskomfort a ten lekarz niestety nie poradzi nic na to... Chciałbym się zapytać jakie badania jeszcze mogę zrobić lub co by mogło się stać z tym barkiem...

Lek. Michał Lenard

Dokładniejszych badań obrazowych raczej nie ma. Być może warto skonsultować problem z lekarzem rehabilitacji, który zaproponuje Panu ćwiczenia i zabiegi fizykoterapeutyczne, które zniwelują objawy bólowe. Pozdrawiam!