Co mozę znaczyć opuchlizna kolana po uderzeniu się w kamień?

Witam mam spuchnięte całe kolano po wypadku uderzone duże kamienie, ale od wewnętrznej strony najbardziej i mam problem z poruszaniem się. Co mogło się stać.?

Wiele struktur stawu kolanowego mogło ulec uszkodzeniu na skutek wypadku. Proponuję wizytę u ortopedy, który zbada staw i zaleci odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam.