Co oznacza guzek na piersi u 40-latki?

Mam pytanie kilka dni temu wyczołgał guzek piersi jest nawet widoczny i trochę zaczerwieniony trochę z niego wyciekało i trochę bolało ale już przestało ale nadal jest jest twardy i nieprzewidziany się co to może być?

Lek. Michał Lenard

Guzek może być łagodny, ale istnieje również ryzyko zmiany nowotworowej złośliwej. Żeby to ustalić, konieczna będzie dalsza diagnostyka. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!