Co oznacza krwawienie przy wkładce wewnątrzmacicznej?

Witam mam 44lata mam założona wkładką w kształcie literki T...mam ja dwa lata pół roku temu zaczęły mi się krwawienia z dróg rodnych lekarz przepisał mi tabletki Orgametril 5mg i pomogło ale minęło pół roku i sytuacja się powtórzyła.martwi mnie to bo nie wiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy rozważyć usunięcie . Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie