Co oznacza lekki katar i opuchnięcie stopy u kobiety w 37 tygodniu ciąży?

Proszę o poradę. Jestem w 37tyg ciąży, lekki katar i ból gardła oraz puchniecie prawej stopy (mocz w normie). Do tej pory wszystkie wyniki morfologii mialam w normie jedynie plytki krwi sie wachaly raz bylo mniej raz wiecej. Po wykonaniu badan dzisiaj moje wyniki sa w normie oprocz PDW 18,21 ft(norma 9,8-16,2) plytki krwi 108 (norma150-400). Proszę o pomoc .

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który zdecyduje o postępowaniu. Niski poziom płytek krwi może wymagać leczenia. Pozdrawiam!