Co oznacza mój wynik gastroskopii?

Witam,w gastroskopii wykryto:przełyk prawidłowy,linia Z wyraźna w poziomie szczytów fałdów żołądkowych,wpust w inwersji ziejący,w żołądku zalega sporo tłuszczowej treści,błona śluzowa rozpulchniona,w antrum pięć drobnych nadżerek pokrytych hematyną,odźwiernik wąski z trudem pasażuje endoskop,dwunastnica bez zmian.Hist-pat:gastritis chronica antralis cum hyperplasis partis foveolaris focalis.Co to oznacza? dziękuję za odpowiedź

Witam serdecznie. Tłumaczenie rozpoznania: Przewlekły stan zapalny śluzówki żołądka z cechami ogniskowego rozrostu. Warto zgłosić się do swojego lekarza z otrzymanym wynikiem by otrzymać odpowiednie leczenie.