Co oznacza niewielka lewoboczna skolioza lędźwiowego odcinka kręgosłupa?

Niewielka lewoboczna skolioza lędźwiowego odcinka kręgosłupa, zniesienie lordozy lędźwiowej z nieco bardziej poziomym ustawieniem kości krzyżowej...szczelina m-k L 3-4 węższa. Cechy dyskopatii...trzony kręgowe wykazują niewielkie zmiany zwyrodnienioweo charakterze spondybsis def.Mam 43 lata i i od msc mam scierpniete cztery palce ręki prawej i w nocy ręce tzn dłonie drętwieją ...

Oznacza niewielkie odstępstwo od prawidłowej budowy kręgosłupa, które może nie generować żadnych objawów, a na pewno nie objawy w kończynach górnych. Pozdrawiam