Co oznacza obecność nacieków limfocytarnych przy przełyku Bereta?

Witam, odnośnie mojego wcześniejszego pytania. Stwierdzony przełyk bareta do 2 cm. Po ostatniej gastroskopii stwierdzono limfocytarne nacieki zapalne? Chciałem zapytać czym są te nacieki i jak należy to leczyć Aktualnie jestem na mespralu 40 Dziekuję za odp

Lek. Michał Lenard

Nacieki limfocytarne są związane z zapaleniem przełyku, jest to częste przy Pańskiej dolegliwości. Należy kontynuować zalecone leczenie, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych leków. Pozdrawiam!