Co oznacza pojawienie się bólu w klatce piersiowej utrzymującego się przez kilka dni?

Co jakis czas pojawia sie u mnie bol w klatce piersiowej z lewej strony i utrzymuje sie pare dni wczoraj znow mialam atak bolu i do teraz mnie boli jak leze jak podnosze synka jak sprzatam zle mi sie oddycha a jak probuje wyprostowac plecy to jest jeszcze gorzej mam 22 lata i 7 miesiecy temu urodzilam synka mialam nadcisnienie indukowane ciaza a problemy z kregoslupem i sercem mam od dziecka ale rodzice i lekarze zawsze to bagatelizowali a ja sie boje o siebie nie wiem co mi jest..

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Dzień dobry,

prosze udać się do lekarza, zrobić badania.
To może być jedynie nerwoból lub coś powazniejszego. Ale trzeba udać się na konsultację lekarską.