Co oznacza taka zmiana na prawym jajniku?

Witam mam 43 lata od 6 miesiecy kontroluje sie u ginekologa onkologa poniewaz mialam zmiane na prawym jajniku trzykomorowa pierwszy wynik markerow Ca125 9.6 her 75.5 i roma17.6 zazywalam duphaston po miesiacu nie bylo sladu po zmianie a wyniki Ca125 16.1 he4 66.1 roma 13 .57 tydzien temu bylam u kontroli prawy jajnik bez zmian lewy z dosc wyraznie odgraniczonym obszarem o nieco wzmozonej niejednorodnej echogenicznosci zmiana bez unaczynienia Ca125 11.4 he4 88.9 roma23.73 umieram ze strachu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza Diagnostyka i wykonanie przynajmniej C T Jamy brzusznej z miednicą mniejszą