Co oznacza taki wynik USG u 31-latki?

Witam, mam wynik usg brzmiacy:Cień o obniżonej echogeniczności 1.2 na 0.7 cm. Birads 3USG Guzek piersi. Mam w rodzinie przypadek nowotworu piersi-babcia od strony mamy. Pierś usunięto., bez przerzutow. Czego mogę się spodziewać w następnych krokach? Co oznacza ten wynik? Dostałam skierowanie do poradni chorób piersi.

Wynik nie wskazuje jednoznacznie czym jest ta zmiana. Z uwagi na niepewny obraz zmiany w USG (czy jest łagodna czy też złośliwa) zapewne lekarz z poradni chorób sutka może skierować Panią na pogłębioną diagnostykę czyli wykonanie mammografii i biopsji cienkoigłowej.