Co oznacza wynik biopsji piersi 45-latki?

Witam, Wyniki biopsji piersi lewej : obecne w rozmazie z asprayu, grupy komórek nabłonkowych bez cech atypowych, przemawiają za zmianą o charakterze łagodnym. Rozpoznanie : Tu mammae sin. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zmianę łagodna . Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke w celu odpowiedniej dalszej kontroli. Czy była mammografia czy usg?