Co oznacza wysypka na ciele u 21-latki?

Witam wczoraj mialam goraczke do 40 stopni przez cala noc rano gdy wstalam mialam juz wysypke na klatce piersiowej nie swedzi . Pierwszy raz miałam tą wysypke w ciazy juz 6 miesiecy temu urodzilam i co jakis czas ją dostaje jest rozowa nic nie zmieniam jem to samo co zawsze itp pije wapno a ona znika po 3 4 dniach jest jej duzo martwie sie zeby w cos sie to nie przerodzilo

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Pani podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!