Co oznaczają bóle piersi u 39-latki?

Mam 39 lat. Cykle zazwyczaj 32-33 dniowe są regularne. Moim problemem jest, że już od roku na ok 18 dni przed miesiączką moje piersi stają się bolesne, nabrzmiałe, ja jestem napuchnięta i ciągle głodna tak jak na parę dni przed miesiączką. Ból piersi i symptomy mijają wraz z miesiączką, żeby za za 2 tyg powrócić. Jest to bardzo męczące, nie wiem, co może być przyczyną. Prosiłabym o poradę jakie badania mogę wykonać. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

badania hormonalne zlecone przez ginekologa po bezpośrednim badaniu

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.