Co oznaczają te duszności i zaburzenia rytmu serca?

Witam mam pewien dziwny problem zdrowotny od ponad roku czuje duszności i zaburzenia rytmu serca robiłem badania i serce zdrowe płuca też gastroskopia w kierunku przepukliny rozworu przelykowego nie wyszło nic oprócz nieszczelności wpustu żołądka czy cos takiego ale leków żadnych na to nie biorę proszę bardzo o pomoc bo naprawdę mi z tym ciężko żyć po posiłku nasila się dusznosc odbija mi się i nasila się zaburzenia rytmu serca i pytanie czy to przez nieszczelny wpust może dawać takie objawy ze uciska na płuca i serce cofa się czy jakaś inna przyczyna
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Nieszczelność wpustu żołądka może doprowadzić do choroby refluksowej przełyku. Opisane objawy mogą potwierdzać zaburzenia opisane w gastroskopii.

Proszę pamiętać, że każdy wynik, w tym wynik badania gastroskopowego, powinien być rozpatrywany w kontekście objawów, ewentualnych odchyleń w badaniu fizykalnym, wyników innych badań dodatkowych a więc wskazana wizyta u dobrego gastrologa i dietetyka klinicznego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk